Cvičící projekt

03. 05. 2020
/
Sport/health

Tady je moje cesta k vysněné postavě. Tady je můj příběh.

Jsem Nikol Švantnerová. Holka, která se dovede radovat z podobných věcí, z jakých se radujete vy a řeší stejné problémy, jaké máte vy. V době nucené karantény mě ještě víc těší zahrádka, na kterou mám čas, i ten úklid, který jindy člověka tolik nebaví, ale nezapomínám ani na sebe. I já se musím starat o svoji postavu. Už vás slyším, jak namítáte, že si mám tak na něco stěžovat! Je pravda, že jsem s ní nikdy neměla problémy, byla jsem zdravá a štíhlá asi také díky tomu, že jsem aktivně sportovala. Jenže po vítězství v České Miss v roce 2015 jsem na nějaký čas i já tak trochu podlehla diktátu módního světa a začala jsem radikálně, ovšem nesprávně hubnout. Odnesla to svalová hmota, takže moje postava nebyla taková, jakou bych si představovala. Rychle mi došlo, že takhle to dál nejde, diety nikam nevedou a bez pohybu to nepůjde. Začala jsem opět dělat to, na co jsem byla zvyklá a co mi fungovalo: správně jíst a pravidelně cvičit.

www.nikolsvantnerova.cz

 

Díky pozitivním odezvám fanoušků na mých sociálních sítích vím, že se vám moje cesta líbí a spousta z vás se mě také ptá, jak trénuji a co jím. Nějaký čas už jsem přemýšlela o tom, jak vám poradit, jak se s vámi o moje rady podělit a myslím, že teď je nejvyšší čas. Opatření kolem koronaviru nám zavřela fitka, sportovat se nedá tak, jak bychom si představovaly a namísto aktivního pohybu sedí spousta z nás doma a hledí do ledničky. S týmem profesionálních fitness trenérů a výživových poradců jsem dali hlavy dohromady a vytvořili ucelený cvičební program, který obsahuje tréninkové e-booky, videa a jídelníčky, které sama používám. Cílem není udělat z vás fitness závodnice ani dosáhnout modelkovských postav. Chtěla bych zkrátka, abyste byly spokojenější se svou postavou, a abyste se cítily lépe.. Věřím, že to s mým programem k cestě za vysněnou postavou za 90 dní dokážete a že se budeme díky této platformě radovat z pohybu a sdílet výsledky, které nám společné cvičení přinese. I v této nelehké době, kdy se s ohledem na vzniklou situaci snažíme být více doma a nechodit ven, je strašně důležité udělat si čas na sebe. Pohyb, radost z něj i výsledky, které nám cvičení přináší, nám pomohou cítit se lépe i psychicky. Z vlastní zkušenosti vím, že za skvělými výsledky je cvičení zhruba z 20 procent. Celých 80 procent pak dělá strava. Proto k mému cvičebnímu programu připojuji i jídelníček.

www.nikolsvantnerova.cz

Věřím, že vás to bude bavit a těším se na vaše zprávy, jak si vedete. Přeji vám, aby se vám podařilo dosáhnout všech vysněných cílů, a to nejen při cvičení.