Flamingo Birthday

19. 06. 2018
/
Lifestyle

Přichází léto a tím i sezóna zahradních párty. Jelikož mám narozeniny na podzim, o tzv. garden party jsem si vždy mohla nechat jenom zdát. Každopádně jsem chtěla aspoň takové menší překvapení udělat mamce a co si budeme povídat, já se v tomhle přímo vyžívám, takže jsem si to užila taky.

Řešila jsem to docela na poslední chvíli, takže asi kdybych to řešila trochu více dopředu, budu to mít více vymazlené. Třeba hrozně ráda jezdím do velkoobchodu do Horních Počernic, kde mají obrovský výběr všech možných balónků, čísel, doplňků na jakoukoliv tématickou párty. Udělat to ve flamingo stylu mě napadlo až na místě, kdy jsem v party obchodě řešila, v jaké barvě to udělám. Všude byla buď svatební dekorace, dekorace k narození miminka a nebo různě dětské tematické, no a pak jsem zahlídla plameňáka, hit tohoto léta a bylo hotovo. Takže barvy byly jasné- pastelová růžová světlá a tmavá a pak abych to trošku rozbiia jsem zvolila takovou tyrkysovou. Veškeré balónky jsem koupila, jak už jsem řekla v párty obchodě, konkrétně na Chodově. Měli tam i dekoraci v podobě plaměňáků na špějlích, fóliový plameňák, ubrousky a talířky ve stejném stylu, svíčky na dort a  mnoho dalšího. Na místě vám cokoliv i nafouknou heliem, takže odcházíte skoro s hotovým.

Zbytek jsem pořídíla v obchodě Butlers, kde teď jedou hodně plameňákovou mánii, tam jsem koupila gerlandu, měli i ubrus, potom stojící plameňáky na stůl, měli i takové ty malé nafukovací na piti třeba do bazénku a potom tam také měli krásný nápis Happy Birthday k nafouknutí, taková jakoby gerlanda a vyšlo to cenově na minimum.

Takže nakoupeno bych měla, to horší přišlo až když jsem začala venku v tom větru vše stylizovat a na chatě to bylo trošičku náročnější, taky to odnesl ten největší a nejkrásnější balónek, který mi uletěl. Můj nejlepší kamarád byla izolepa, kterou jsem přidělala snad úplně vše. Pak už jen zbytek dofouknout, vše naaranžovat a bylo hotovo. Stačí pár balónků a vaše oslava nebo párty vypadá hned lépe. Já tyhle blbinky miluju a jak jsem řekla, baví mě to, ikdyž se u toho člověk trochu stresuje, výsledek pak stojí za to a když pak vidíte jak to dotyčnému udělalo radost, je to k nezaplacení.